Upravit stránku

Prohlédněte si našeho přehledného průvodce světem tepelných čerpadel, ve kterém najdete veškeré potřebné informace pro jejich výběr a nákup.

Pokud už tepelné čerpadlo máte, pak vám budou zcela jistě k užitku praktické informace pro jeho nejefektivnější provoz.


Provedeme vás světem účinných a úsporných variant topných systémů. Seznamíme vás s automatickými systémy topení, chlazením i přípravou užitkové vody, a to s přesahem do aktivní ochrany životního prostředí.

Dozvíte se, jaké benefity tepelná čerpadla přináší, z jakých typů si můžete vybírat, více o systému ESTIA a také o tom, proč je důležitý pravidelný servis zařízení. Bohatý okruh témat doplňují praktické informace o tom, co vás skutečně zajímá. Dotace na tepelná čerpadla a také rekuperace.


Jaké benefity vám přinesou tepelná čerpadla?

Vybrat to nejvhodnější tepelné čerpadlo nepatří mezi zrovna nejlehčí úkoly. Rádi vám s ním pomůžeme.

Mezi tepelnými čerpadly, která vynikají vysokou účinností a jedinečnými vlastnostmi, aniž by zatížily váš rozpočet, najdeme i to nejvhodnější řešení pro vás. Seznamte se pro začátek se všemi výhodami, které tato zařízení přináší.

Klimatizace TOSHIBA

Jaký typ tepelného čerpadla je pro vás jako stvořený?

Tepelné čerpadlo

V naší nabídce můžete vybírat ze dvou typů tepelných čerpadel. A to mezi  tepelným čerpadlem vzduch-voda, které odebírá teplo z okolního vzduchu a předává ho do vnitřní jednotky tzv. hydroboxu.

Druhým typem je tepelné čerpadlo vzduch-vzduch, které čerpá jako zdroj tepelné energie také venkovní vzduch a zároveň pročisťuje vzduch od prachu, nečistot a bakterií.


Variabilní zařízení ESTIA je skvělou volbou...

Zařízení ESTIA je vhodnou volbou pro ohřev vody, vytápění či ve chvíli, kdy potřebujete zdroj tepla až pro dva topné okruhy.

Je kvalitní a učinné, hodí se do zrekonstruovaných domů i novostaveb. Začtěte se do našich článků a seznamte se s tímto funkčním zařízením do detailů.

Klimatizace TOSHIBA

Jak na dotaci?

Domeček

Byla by škoda nevyužít při výměně tepelného čerpadla příspěvku, který můžete získat v rámci dotací. A jaké máte možnosti?

Dotaci můžete získat z programu Nová zelená úsporám. Další variantou je kotlíková dotace. Co všechno musíte splnit a jak vlastně o dotaci požádat? Nejen to se dozvíte v našem článku.


Co přinese do interiérů rekuperace?

Rekuperace je hojně skloňovaným pojmem. Systém řízeného větrání se těší čím dál tím větší oblibě. A z jakého důvodu? Rekuperace se postará o efektivní vytápění, ochlazování a čištění vzduchu bez náročných investic.

Seznamte se s tím, proč ji pozvat do svých interiérů, s jejími výhodami a nevýhodami. I tím, na co je vhodné se při jejím výběru zaměřit a co by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Domácí komfort

A na závěr? Prozkoumejte další zajímavosti ze světa tepelných čerpadel. Třeba důležitost servisu...

 Napište nám, rádi vám zodpovíme vše, co vás o tepelných čerpadlech zajímá

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti