Upravit stránku

Seznamte se s naší nabídkou klimatizací do profesionálních provozů. Vytvořte v nich komfortní pracovní prostředí, odpovídající teplotou a dostatkem čerstvého vzduchu, kde se bude všem skvěle pracovat po celý rok.

Pracovní pohodlí je neodmyslitelnou podmínkou pro vysokou výkonnost vašich zaměstnanců a udržení perfektní pracovní atmosféry.

V klimatizovaných prostorech je dobře nejen pracovníkům, ale i návštěvníkům, zákazníkům a v neposlední řadě samotnému vybavení. Na teplotě a kvalitě vzduchu záleží. Udržujte ho v nejlepší formě s našimi klimatizacemi TOSHIBA, které vynikají mimořádnou účinností a vlastnostmi, rychlou návratností investice, výkonem a úsporným provozem.
Řešení pro jednu místnost
Řešení pro více místností

Proč klimatizace TOSHIBA?

Tichý provoz

Díky originálnímu kompresoru TOSHIBA Twin Rotary jsou jednotky extrémně tiché a vynikají velmi dlouhou životností.

Nekolísající teplota

Moderní invertorové řízení řídí svůj výkon plynule, čímž udržuje ve vašem prostředí stálou příjemnou teplotu.

Dlouhá životnost

Díky robustním a sofistikovaným technologiím dosahují mimořádně dlouhé životnosti a také energetické účinnosti.

Unikátní flexibilita

Variabilní vnitřní a venkovní jednotky praktických rozměrů a bohaté montážní možnosti. A vy budete mít ideální systém.

Nízká spotřeba energie

Profesionálně vybrané a nastavené jednotky jsou vysoce účinné, i přestože spotřebovávají méně proudu.

Nepřetržitý provoz

Výkonné jednotky nepotřebují žádnou přestávku, pracují nepřetržitě a spolehlivě po celý rok, a to 24 hodin denně.

Maximální spolehlivost

Zařízení TOSHIBA – záruka kvality a spolehlivosti. I v případě komplikace zajistí provozuschopnost celého systému.

Bohatý rozsah provozních teplot

Vytvořte maximálně komfortní pracovní prostředí v mrazivé zimě i parném létu, od teplot –25 °C až 52 °C.

 

Efektivní řešení i pro vás

Ať už máte menší objekt, či naopak opravdu náročný a rozsáhlý provoz, máme pro vás řešení. Pokud máte malý provoz, do kterého je třeba pouze jedno zařízení s jednou venkovní jednotkou, pak je pro vás ideální řada RAV Business. Řada systémů VRF je naopak skvělou volbou pro střední až velké budovy s náročnějším provozem.
„V systémech TOSHIBA používáme moderní chladivo R32 s ekologickým přesahem, které se dobře recykluje, má velmi dobrou tepelnou kapacitu a přenos tepla či chlazení, čímž šetří chladivo a podílí se na snižování emisí CO2."

Řešení pro 1 místnost – klimatizace TOSHIBA RAV Business

Perfektní profesionální řešení pro jednu místnost, jako je kancelář, obchod, technická místnost nebo třeba serverovna. K jedné venkovní jednotce můžete dle potřeby připojit až čtyři vnitřní jednotky (pro jednu teplotní zónu).

Proč vybrat klimatizaci TOSHIBA RAV Business řešení?

 • Variabilní využití - Zařízení se hodí pro technické místnosti pro servery, do kanceláří ale i větších obchodů. Pak už jen záleží na celkové ploše, potřebném výkonu a ideální teplotě, kterou potřebujete.
 • Možnost chlazení i topení - Ať už je třeba k dosažení komfortního prostoru vzduch zchladit, nebo vytopit, moderní zařízení vám pomůže. A vy získáte bezproblémový provoz a prostředí se stálou teplotou.
 • Nepřetržitý provoz - Místa jako serverovny, sklady, laboratoře a další místnosti potřebují bez výjimky stálou teplotu 24 hodin denně, a to po celý rok.
Serverovna

Společně najdeme to nejvhodnější RAV Business zařízení pro vás

Rádi vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější RAV Business řešení, ať už to budou nástěnné, podstropní, kazetové, mezistropní, skříňové jednotky, dveřní clony nebo přímé výpary do vzduchotechniky. To vše najdete v naší bohaté nabídce, kterou vás rádi provedeme. A vy tak budete mít ideální řešení do hotelů, konferenčních místností, restaurací, kuchyní, ale i dalších objektů.
„Chcete provést světem výkonných klimatizačních jednotek i pro ty nejnáročnější provozy? Jsme specialisté na klimatizační a vzduchotechnická zařízení, kteří s vámi vybírají od roku 1992 to nejvhodnější vybavení. Rádi vám najdeme perfektní systémy, které potřebujete. Moderní systém vám přijedeme nainstalovat, uvést do provozu a budeme ho pravidelně servisovat.“
.

Řešení pro více místností - VRF systémy

O velké a složité aplikace ve velkých objektech, jako jsou nákupní střediska, rozsáhlé kancelářské budovy a větší či menší hotely se postará propracovaný, variabilní a flexibilní VRF systém. V něm může být napojeno až 128 vnitřních jednotek, tedy až 128 místností.
Tento moderní systém se stará o to, aby i ve velkých objektech dokonale proudilo chladivo tak, aby každá z jednotek byla zásobena přesným množstvím chladiva, jaké aktuálně potřebuje.

Kontaktujte nás ještě dnes! Postaráme se o to, abyste měli to nejvhodnější řešení do svého provozu
 • VRF systémy nabízí dvě varianty - 2trubkový a 3trubkový systém

  2trubkový systém

  Jeho výhodou jsou nižší pořizovací náklady, nižší náklady na instalaci a snadný a přehledný systém kabeláže. Postará se o komfortní teplotní klima po celý rok. Důležité je, že tento systém buď topí, nebo chladí. Nikdy tak nemůže topit a chladit současně.

  3trubkový systém

  Tento systém se hodí do velkých objektů s velkými rozdíly tepelné zátěže nebo tam, kde jsou prostory produkující odpadní teplo. Umožňuje totiž současný a nezávislý provoz topení a chlazení a převod tepelné energie z jedné části budovy tam, kde je jí nedostatek.

   

obchodnidum

Proč vybrat VRF systém?

 • Mimořádná flexibilita systému - Systém umožní i instalace s celkovou délkou rozvodů dosahující až 1 200 metrů a převýšením až 110 metrů mezi venkovní a vnitřní jednotkou.
 • Velký počet vnitřních jednotek - V jednom jediném systému může být napojeno až 128 vnitřních jednotek. Modulové uspořádání vám umožní instalovat současně různé systémy.
 • Chlazení i topení zároveň - Díky modernímu 3trubkovému systému může část vnitřních jednotek chladit, mezitím co jiná část topí. Mějte nezávislý systém topení a chlazení.   
 • Praktické zpětné využití tepla - Během chlazení vzniká v určité části systému množství tepelné energie, kterou je téměř beze ztrát možné využít v dalších místnostech nebo částech budov k topení.

Společně najdeme to nejvhodnější řešení z VRF systémů

Rádi vám poradíme, jaký typ vnitřní jednotky je vhodný do vašich objektů. Zjistíme, zda se pro vás hodí malé aplikace do serveroven, restaurací či kanceláří. Anebo větší aplikace, které obstojí i v těch nejnáročnějších podmínkách rozsáhlých hotelů a kancelářských budov.

V naší nabídce najdete široké spektrum jednotek. V hotelech vytvoří nástěnné nebo mezistropní jednotky ideální komfortní prostředí. Klimatizace s volitelným senzorem pohybu jsou ideální do konferenčních místností. Designové kazetové jednotky téměř neviditelně vytvoří příjemné prostředí v restauracích. Mezistropní jednotky si naopak hravě poradí s vlhkostí v kuchyních

Ve wellness a fitness se moderní 3trubkové systémy postarají nejen o přebytečnou vlhkost, ale také o zpětné využití tepla k úspornému ohřevu teplé užitkové vody.

Máme pro vás řešení i ve chvíli, kdy vaše objekty potřebují ještě něco jiného. Poradíme vám, zda v takovém případě nevybrat moderní Chillery, jenž jsou vhodné do velkých a dalších speciálních provozů, třeba do toho, jako je ten váš.

Chillery

Prohlédněte si, kde už se moderní klimatizace TOSHIBA starají o komfortní prostředí

Jaká klimatizace bude tou vaší?

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti