Upravit stránku

Pokud váháte nad pořízením klimatizace, poskytneme vám pádné důvody, proč se klimatizace vyplatí i v zimě. Mnoho lidí se mylně domnívá, že klimatizaci využijí pouze v létě. Pomocí klimatizace můžete teplotu v místnosti snižovat, ale i zvyšovat. Své služby vám poskytne i během dlouhých zimních večerů, kdy vzduch v místnosti ohřeje za velmi krátký čas. Bonusem celoročního používání je odvlhčení a proudění vzduchu v místnosti.  

Na jaké parametry se při výběru klimatizace zaměřit 

  • Výkon

Čím větší rozlohu obývaného prostoru budete chtít klimatizovat, tím větší výkon klimatizace musí mít. Jiné nároky má byt o rozloze 1+kk a jiné rodinný dům s šesti místnostmi. Výkon klimatizace závisí ale i na jiných faktorech. Výkonnější klimatizace pořiďte, pokud se prostor nachází v podkroví nebo mu dominují velká okna. Výkon bude odlišný i v domech z různých materiálů, jako je Ytong, cihla, dřevo a jiné materiály. Nevíte si s výběrem rady? Rádi vám pomůžeme najít ideální řešení. Napište nám ještě dnes. 

Klimatizace
  • Provozní náklady

Správný výběr klimatizace dokáže uspořit i výdaje za topení. Před nákupem rozhodně prověřte spotřebu elektrické energie klimatizace. Pokud budete šetřit na klimatizaci, prodraží se vám provoz. Levnější klimatizace mají totiž větší energetický příkon. Pravidelným servisem prodloužíte záruční dobu až na 36 měsíců

SHORAI Edge

Pokud hledáte úspornou klimatizaci, SHORAI Edge bude skvělým pomocníkem.

  • energetická třída A+++
  • funkce Careflow pro každé použití
  • ultra Pure pasivní filtrační systém
  • Vzhled a výbava

Nevzhledným hranatým krabicím již dávno odzvonilo. V současnosti se klimatizace stala designovým prvkem. Můžete vybírat ze zaoblených tvarů i jiných barev než je bílá. Podívejte se například na klimatizaci Toshiba Haori, která dokonale podtrhne moderní bydlení.

Chtějte od své klimatizace víc. Doba jde dopředu a s ní i funkce klimatizace. Ionizátor i filtr vzduchu ve většině případů patří ke standardnímu vybavení. Ionizátor plní prostor záporně nabitými částicemi, a tím odstraňuje ze vzduchu prachové částice a mikroby. Filtrace vzduchu zbavují prostor prachu i pylu, který znepříjemňuje životy všem alergikům. 

Lehké ovládání vám zaručí dálkové bezdrátové i drátové ovladače, ale i možnost řízení pomocí WIFI i chytrého telefonu. 

Stále tápete nad výběrem klimatizace? Nevíte zda split nebo multisplit? Nástěnná nebo parapetní? Přehled rozdílů včetně konkrétních tipů na klimatizace najdete v našem článku:

Klimatizace
  • Servis a péče o klimatizaci 

Pravidelný servis sníží provozní náklady, zaručí delší životnost a jistotu záruky klimatizace. Revize se má uskutečňovat pravidelně alespoň 1× ročně a při celoročním provozu 2× za rok. Pravidelným servisem předejdete tomu, že by se v klimatizaci nakumulovala plíseň, viry a bakterie. Závažným problémem při nesprávné péči, který ohrožuje klima planety, je unikající chladivo. Jeho následkem je oteplování planety. Starší chladiva navíc nepříznivě působí na ozónovou vrstvu.

Pravidelný servis vám nabídne prodloužení záruky až na 36 měsíců

Klimatizace poskytuje mnoho výhod. Můžete ji pořídit do bytu, rodinného domu a kanceláře. Udržuje příjemnou teplotu, disponuje nízkými provozními náklady a zbavuje vzduch bakterií, prachových částic a smogu. Pro další skvělé výhody nás neváhejte kontaktovat

Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodné klimatizace

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti