Upravit stránku
Dodáváme a montujeme různé typy klimatizační jednotek, které se mohou stát součástí vašeho domova. Je vaším dlouhodobým snem klimatizace? Proměňte ho ve skutečnost a efektivní jednotky budou vysoce funkčním a zároveň designovým prvkem, který skvěle doladí styl vašeho domu. Vyberte ze širokého spektra klimatizací, které dokonale sednou rodinným domům i bytům, a zajistí tak komfortní bydlení

Nejčastější vítěz našich realizací? Multisplitová zařízení

Multisplitová zařízení se těší oblíbenosti díky svému výkonu, atraktivnímu designu a efektivitě. Skládá se ze dvou částí. První tvoří venkovní jednotka a druhou část vnitřní jednotka, která najde své místo současně až v pěti místnostech. Jednotky nenaruší styl vašeho domova ani soustředění při různých činnostech a domácích pracích, neboť se pyšní tichým provozem.

Prohlédněte si naše realizace 

Venkovní jednotka pro multi-split systémy
Kazetová jednotka
Nástěnná jednotka Suzumi
1

Jaký styl multisplitových jednotek by seděl vašemu domovu?

Vnitřní jednotky se stanou skvělým funkčním a zároveň designovým prvkem, který dokonale padne vašemu interiéru. Přinese do vašeho prostoru pohodlí nástěnná, parapetní, kazetová či mezistropní jednotka?  

  • Nástěnné jednotky vás zaujmou nadčasovým designem bílé nebo stříbrné barvy. A potěší vás nejenom tichým provozem, ale také úspornou spotřebou elektřiny.
  • Parapetní jednotky vynikají nejenom moderním provedením, ale také efektivním provozem. V zimě váš interiér lehce vytopí a v létě naopak osvěží a příjemně zchladí. A to není všechno! Vzduch navíc očistí od škodlivin, jako jsou bakterie, viry, prach a další alergeny.
  • Kazetové jednotky sednou sádrokartonovým podhledům, a to díky kompaktnímu a nízkému krycímu panelu s nízkou konstrukční výškou.
  • Mezistropní jednotky mají velmi nízkou konstrukční výšku, díky které najdou to pravé místo v meziprostorech, ve kterých se téměř celé schovají. Při prohlídce interiéru tak oku neuniknou pouze nasávací a výdechové mřížky

I takto vypadají naše realizace

Hydrobox (vnitřní jednotka)
Venkovní jednotka - Digital Inverter
Kanálová jednotka
Klimatizační jednotka
1
Vnitřní nástěnná jednotka Daiseikai 8
Klimatizace na stěně
Toshiba Estia Rodinný dům
2

Hledáte ideální vytápění objektů? I to vám umožníme! 

Seznamte se tak s tepelným čerpadlem vzduch-voda ESTIA, které vám přináší úsporný provoz, bezproblémový chod, nízké náklady nejen za vytápění, ohřev užitkové vody či ochlazení. Nízké provozní náklady zajišťuje okolní vzduch, který je zdrojem tepla. Čerpadla TOSHIBA vynikají širokým spektrem instalací v rodinných domech nebo bytech. A kombinovat je můžete i s jinými zdroji tepla. 

Vyberte si tu nejvhodnější klimatizaci

Podpořte komfort svého bydlení výběrem toho nejvhodnějšího zařízení, které vám přinese pohodlí během celého roku. Díky efektivnímu provozu si v zimě můžete dopřát příjemného tepla, i když za oknem zuří sněhová vánice, a v létě se naopak těšit z osvěžujícího ochlazeného vzduchu, který za okny propalují ostré letní paprsky. Stačí tak jenom vybrat, jaké zařízení se stane designovou součástí vašeho bydlení

Zajímají vás informace ze světa našich realizací? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti