Upravit stránku
Chcete se seznámit s výhodami tepelného čerpadla Toshiba ESTIA? Pak si nenechte ujít následující řádky reference. Ta vás seznámí s tím, co všechno může čerpadlo, fungující na principu vzduch-voda, přinést do vašeho domova. A to ať už bydlíte v rodinném či řadovém domu, nebo menším bytě. 

Jaký byl postup realizace?

Nejdříve jsme instalovali venkovní jednotku a vnitřní jednotku zvanou hydrobox. Ten hraje klíčovou roli pro napojení komponent sloužících na různé topné systémy, od podlahového topení až po zásobníky teplé užitkové vody.

Během realizace jsme nainstalovali venkovní jednotku, díky které získává čerpadlo tepelnou energii z okolního vzduchu, která následně putuje do hydroboxu.

A vy máte vše pod kontrolou, a to díky ovládacímu panelu. Komfort při ovládání můžete zvýšit přiobjednáním druhého plnohodnotného ovladače, který vám poslouží jako externí ovladač i jako termostat v pokojích. 

Výhodou čerpadla je velmi široké spektrum využití. Čerpadlo vám ohřeje dostatek vody pro příjemnou teplou koupel a pomocí podlahového topení vytopí prostor do ideální teploty. Ale to není vše!

Čím tepelné čerpadlo ESTIA potěšilo nové majitele?

Tepelné čerpadlo Toshiba ESTIA
  • Nízkými náklady - náročnější investice vás čeká pouze na začátku a pak už se můžete těšit z nízkonákladového provozu.
  • Ekologickým přesahem - s čerpadlem využíváte obnovitelné energie ze vzduchu společně s ekologickým proudem.
  • Příjemný komfort - čerpadlo nevyžadují přespříliš vaší pozornosti. Disponuje například ekvitermní regulací či protimrazovou ochranou, čímž vám ušetří spoustu starostí.
  • Účinným vytápěním - které jede na plný výkon i při mrazivých venkovních teplotách dosahujících -25 °C.
  • Nenáročnou instalací - která bude slušet nejenom novým domům, ale také zrekonstruovaným prostorům.
  • Tichým a nenáročným provozem – a to takovým, který vás nevyruší při práci, ani klidné relaxaci a můžete ho pohodlně ovládat pomocí inteligentního ovládání.

Jak se povedla realizace tepelného čerpadla?

1
Zaujala vás realizace tepelného čerpadla? Chcete se také těšit z benefitů, které tepelné čerpadlo přináší? Pak je ten pravý čas nás kontaktovat.

Zajímají vás další informace ze světa realizací? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.