Upravit stránku
Klimatizace je perfektním vynálezem. Když nám je v létě horko, stačí zavřít okna a vychladit si místnost na příjemnou teplotu. Jenže nejen teplo nám vadí. I když dosáhneme krásně chladného prostředí, může nám uškodit vzduch plný bakterií a prachu. Proto jsou klimatizace Toshiba vybavené moderními filtry. Prozradíme vám, proč je potřeba čištění vzduchu věnovat pozornost a jak vše funguje. 

Proč bez čištění ani ránu?

Pokud by klimatizace nebyla vhodně přizpůsobená, hromadily by se v zařízení bakterie, viry, prachové částice a jiné nečistoty, které by pak jednotka rozptylovala po místnosti. Zejména citliví jedinci, jako jsou alergici nebo děti, by tím mohli opravdu trpět a nečistý vzduch by jim mohl uškodit. Může jim totiž způsobit dušnost a různé druhy onemocnění. Proto je třeba, aby klimatizace vzduch také vhodně upravila.
Vzduch čistý! Postará se o to klimatizace Toshiba

Filtrační systémy Toshiba jsou jedinečné a patří mezi nejúčinnější na trhu. Umějí odstranit ze vzduchu až 99 % prachových částic. Jak to dokážou?

Moderním klimatizováním vstříc čistému vzduchu

Naštěstí výrobci moderních klimatizací na tento problém myslí. Proto jsou klimatizace Toshiba vybavené excelentním filtračním systémem a speciální samočisticí funkcí. Bakterie a jejich zárodky tak nemají žádnou šanci v zařízení přežívat. Navíc dokážou vzduch zvlhčit, ionizovat nebo i odvlhčit.
Klimatizace Toshiba

Jak čištění vzduchu funguje

Klimatizace Toshiba čistí nasávaný vzduch v několika fázích. Jednotlivé modely jsou vybavené různými filtry. V základních modelech naleznete filtry z plastové tkaniny, které pokrývají tepelný výměník a v jiných modelech zase filtry elektrostatické, které dokážou odstranit i zplodiny z cigaretového kouře a viry. Oba typy můžete vyčistit mýdlovou vodou.

Aby výrobce klimatizací zabránil tvorbě plísní kvůli zbytkové vlhkosti z mytí, vyvinul speciální funkci samostatného čištění. V jednotkách je integrovaný ventilátor, který tepelný výměník kompletně vysuší a zabrání tak šíření bakterií a tvorbě plísní. A vy pak dýcháte čistý zdravý vzduch.

Odborně vám poradíme s výběrem klimatizace, neváhejte nám napsat

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti