Upravit stránku

Tepelná čerpadla lze instalovat v bytech, rodinných domech či komerčních objektech. Navíc je lze kombinovat i s dalšími zdroji tepla. V naší nabídce najdete kvalitní tepelná čerpadla s dlouhou životností, fungující na bázi vzduch-voda, nebo na bázi vzduch-vzduch.

Výhody tepelných čerpadel

Největší výhodou tepelných čerpadel TOSHIBA je jejich vynikající účinnost a maximálně úsporný provoz. Teplý vzduch je k dispozici vždy a všude, zdarma a bez omezení. V zimě se díky čerpadlu zahřejete, v létě naopak příjemně zchladíte. Jako velmi pozitivní bonus jste prakticky nezávislí na cenách energií. A jaké výhodné novinky přicházejí na trh?

Tepelná čerpadla Toshiba

Nové dálkové ovladače SPLIT

ESTIA ovladač pro hydrobox

Nový ovladač ESTIA disponuje stejnými funkcemi jako stávající ovladač. Má velmi snadné nastavení při počáteční instalaci i uvedení do provozu.

Dodatečný ovladač Estia New RC Indoor controller

Další novinku představuje dodatečný ovladač, který přináší celkové usnadnění ovládání. Systém umožňuje uživateli snadné nastavení, pracuje ve třech režimech, a to Home jakožto běžné nastavení, Sleep jako energeticky úspornější režim a Away s funkcí proti případnému zamrznutí. Také nabízí snadnou kontrolu a nastavení teploty v místnosti nebo teploty vody, kterou zobrazí na displeji. Dále disponuje časovačem pro nastavení v určité časové periodě a alarmy pro upozornění na potenciálně nebezpečné situace, které mohou vést k selhání. Jeho předností je funkce Master/Slave control pro kontrolu více jednotek a využití především v komerčním prostředí (v hotelech apod.)

Nový MONOBLOC

Jako další velkou novinku představí společnost TOSHIBA nový MONOBLOC. Jde o tepelné čerpadlo s hydronickým modulem, 4cestným ventilem, silným kompresorem a odlučovačem chladiva. Systém MONOBLOC má uživatelsky přívětivý a promyšlený dálkový ovladač, určený do vnitřních prostor. Mezi jeho hlavní výhody patří:

  • kontrola jednotky pohodlně z vnitřních prostorů
  • možnost používat termostat
  • pohodlné řízení pokojové teploty
  • společný nástroj pro instalatéra i uživatele
  • snadné připojení prostřednictvím komunikační sběrnice do řídicího systému budovy

Tepelná čerpadla přináší svým uživatelům spoustu výhod. Čerpadla se stále vyvíjí a na trh přichází stále dokonalejší zařízení, která usnadňují svým uživatelům ovládání na maximum. Další informace a výhody si můžete přečíst v článku v magazínu.

Nevíte si rady s výběrem tepelných čerpadel? Napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti