Upravit stránku

Spoustu benefitů. Minimální provozní náklady, návratnost investice, vysoce odolný a účinný systém, který navíc není náročný na prostor. A to není všechno! V našem novém článku se dočtete i o jednoduché, komfortní instalaci, tichém provozu, jenž nebude rušit vás, ani vaše sousedy. Nikdo tak nepozná, že vaše zařízení právě jede naplno. A budete-li ho chtít ovládat, pak se nemusíte vzdát žádného komfortu. Zařízení ESTIA můžete regulovat pohodlně kdykoliv a odkudkoliv, a to prostřednictvím aplikace ve svém telefonu.


Moderní zařízení ESTIA si vás získá...

Článek vám přehledně představí nejen samotné výhody a vlastnosti zařízení, ale přímo konkrétní čerpadla a systémy. Součástí vašeho bydlení se může stát sofistikované moderní zařízení TOSHIBA ESTIA HI-POWER či plně funkční zařízení TOSHIBA ESTIA MONO TUV i do malých prostorů.

Pro ohřev teplé, ale i studené vody se hodí zase naopak ESTIA MONOBLOC. A pokud si budete chtít dopřát benefity zařízení s ekologickým přesahem, pak vás zcela jistě osloví čerpadlo ESTIA32. Třeba právě dnes, s přečtením nového článku, zjistíte, jaké zařízení je pro vás to nejvhodnější.

Dozvědět se více o benefitech ESTIA zařízení

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti